ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY


Co je bio?SKLADEM V OBCHODĚ
k odeslání: ihned

Biopotravina je produkt ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě vůbec. Nepoužívají se pesticidy, umělá hnojiva a geneticky modifikované organismy (GMO). Zvířata se chovají s možností výběhu a pastvy, krmí se přirozenými krmivy bez stimulátorů růstu či hormonálních přípravků. Při zpracování biopotravin nejsou používána umělá barviva, aromatické a konzervační látky, dochucovadla a další cizorodé přídavné látky. Biopotraviny jsou opatřeny ochrannou známkou českou (CZ-KEZ) nebo zahraniční.


Produkty pěstované dle bio zásad chutnají lépe a obvykle obsahují méně vody, více sušiny a přirozených nutričních látek i vitamínů než obdobné konvenční. To není jednoduché dokázat, neboť chuť je dosti subjektivním smyslem. Možná znáte názorný příklad, kdy hlodavci, pokud mají možnost vybrat si mezi obilím bio a konvenčním, vždy sežerou to v bio kvalitě.


Ekologické zemědělství vychází z principů trvale udržitelného rozvoje zemědělství, které neplní pouze produkční funkci, ale řeší také ochranu přírodní rozmanitosti, zvyšování úrodnosti půdy, lepší život pro hospodářská zvířata a další otázky.


Produkce surovin a výrobní proces jsou kontrolovány Ministerstvem zemědělství a následně certifikovány a podléhají přísným pravidlům Zákona o ekologickém zemědělství č. 242 / 2000 Sb. a dalším předpisům.


Organic je anglické označení pro bio.Zajímá vás něco na tomto zboží?
Zeptejte se nás. Odborně vám poradíme.RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video