ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Jsme rádi, že jste navštívili náš e-shop. Doufáme, že si z naší zajímavé nabídky vyberete a stanete se (pokud jím již nejste) naším stálým zákazníkem, což vám zaručí různé výhody.

Registrovaným stálým zákazníkům poskytujeme stálou slevu 10% z uvedených cen. Stálým zákazníkem se stáváte ve chvíli, kdy u nás nakupujete podruhé. Sleva pak platí na každý další nákup. Registrovaným zákazníkům zasíláme informace o akčních nabídkách, občas dostanou nějaký dáreček pro radost, výhody poskytujeme též za větší nákupy. Aktuální nabídky jsou zveřejňovány jako akce na é-shopu.

Prodávající a kupující
Prodávajícím je provozovatel tohoto e-shopu a obchodu 
RADOSTA - obchod pro radost
Charkovská 333/5
101 00 Praha 10
IČO: 69318239
DIČ: CZ7258210025.
Kupujícím je registrovaný zákazník, který odešle potvrzenou objednávku prostřednictvím tohoto é-shopu.

Platby
Objednané zboží je možné si osobně vyzvednout v prodejně RADOSTA a při vyzvednutí v hotovosti zaplatit. Objednané zboží také zasíláme na dobírku prostřednictvím České pošty nebo společnosti PPL. Je možné objednávku uhradit i převodem na náš účet
číslo: 670100-2212984354/6210 mBank.

Doprava
Osobní odběr objednaného zboží přímo v prodejně RADOSTA funguje v otevírací době obchodu od 9:00 do 21:00 hodin kromě neděle. Pokud nezvolíte osobní odběr, pak je objednané zboží kupujícímu odesíláno nejpozději třetí pracovní den po uzavření objednávky, pokud kupující neobdrží jinou informaci. Zboží může být distribuováno později než ve stanovené lhůtě, a to v případě, že vybrané zboží není momentálně na skladě anebo se jedná o speciální zboží, u kterého je skutečnost, že se jedná o speciální zboží vždy uvedena přímo v é-shopu a kupující je o tom výslovně informován. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím České pošty nebo společnosti PPL. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad .

Poštovné
Poštovné neplatíte, pokud si objednávku vyzvednete osobně v naší prodejně nebo v případě, že objednávka je za více než 1 499,- Kč

Doprava po České republice:
Objednávka do 1 499,- Kč
a platba převodem na náš účet – poštovné 99,- Kč (doprava PPL)
Objednávka do 1 499,- Kč
a platba převodem na náš účet – poštovné 149,- Kč (doprava Českou poštou - balík do ruky)
Objednávka do 1 499,- Kč
a zaslání zboží na dobírku – poštovné 129,- Kč (doprava PPL)
Objednávka do 1 499,- Kč
a zaslání zboží na dobírku – poštovné 179,- Kč (doprava Českou poštou - balík do ruky)
Objednávka nad 1 499,- Kč - poštovné ZDARMA 
(účtován je pouze dobírkový poplatek 30,- Kč)

Doprava na Slovensko:
Objednávka do 1 499,- Kč
a platba převodem na náš účet – poštovné 189,- Kč
Objednávka do 1 499,- Kč
a zaslání zboží na dobírku – poštovné 229,- Kč
Objednávka nad 4 999,- Kč - poštovné ZDARMA 
(účtován je pouze dobírkový poplatek 40,- Kč)


Registrace
Zákazník je při vyplňování objednávky povinen uvádět pravdivé údaje, povinné údaje pro registraci jsou: jméno a příjmení, platná a úplná poštovní adresa pro doručení, funkční telefon a e-mail.
Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem. Vaše osobní data a údaje o vašich nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám. Pokud se rozhodnete z jakéhokoli důvodu ukončit vaši registraci, oznamte nám tuto skutečnost písemně nebo telefonicky a my neprodleně vymažeme vaše data z naší databáze a o této skutečnosti vás budeme obratem informovat.

Nepřevzetí objednávky
Nepřevezme-li kupující objednávku z důvodů ležících na jeho straně (např. není-li přítomna osoba, která může objednávku převzít nebo není-li schopen uhradit dodanou objednávku), pak nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši. Po opakovaném neúspěšném pokusu o dodání zboží kupujícímu je objednávka zrušena a prodávající má právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s pokusy o doručení a se zrušením objednávky.

Reklamační řád
Reklamace vadného zboží vyřizuje prodejna RADOSTA, Francouzská 427/70
101 00 Praha 10 - Vinohrady. Vadné zboží je třeba doručit osobně nebo zaslat poštou na tuto adresu. Na vyřízení reklamace má dodavatel 30 dnů. V případě zjištění oprávněné vady zboží může kupující požadovat u prodávajícího bezplatnou opravu nebo bezplatné náhradní dodání zboží. Pokud volbu kupujícího nebude možné splnit, může požadovat přiměřenou slevu nebo vrácení zaplacené částky.

Vrácení zboží
Zakoupené zboží není možné vracet. Pokud je to nezbytně nutné, může kupující zakoupené nepoškozené zboží vyměnit osobně přímo v prodejně dodavatele za jiné zboží ve stejné ceně. V žádném případě prodávající nevrací za zakoupené zboží peníze.

Záležitosti týkající se nakupování v tomto e-shopu nezmíněné v obchodních podmínkách se řídí platnými právními předpisy České republiky – občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí. Dále stvrzuje, že na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn.

_________________________________________________

Provozovatel obchodu

Kateřina Polívková
Radosta - obchod pro radost
Charkovská 333/5
101 00 Praha 10
ICO: 69318239
DIC: CZ7258210025
RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video