ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Originální kámoši

ORIGINÁLNÍ KÁMOŠI BOŘEK, ŽOFKA, KVÍDO, MIMIK, KAREL A DALŠÍ – NABITÍ POZITIVNÍ ENERGII RUČNÍ VÝROBY – VELMI VHODNÍ JAKO VYSOCE ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.
Tyto krásné a zcela originální osobnosti  stvořil v Jiném Časoprostoru ostravský Atelier Koira Kissa, konkrétně Veronika. Zužitkovala neboli zrecyklovala při tom nejrůznější textilie (trička, svetříky, mikinky), knoflíky, stužky, punčošky apod. A s jehlou v ruce pak zapojením své neuvěřitelné fantazie vyrobila krásné přátelské bytosti, kterým my říkáme originální kámoši.
ORIGINÁLNÍ KÁMOŠI – RECYKLOVANÝ DÁREK PRO 100% RADOST.
Kromě zde nabízené textilní tvorby vytváří Atelier Koira Kissa též exkluzivní kované šperky z nerez oceli, aktuální kolekci najdete na www.fler.cz konkrétně TADY.


RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video