ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Zelené potraviny prakticky a na vlastní kůži

ZELENÉ POTRAVINY PRAKTICKY A NA VLASTNÍ KŮŽI

Shrnuli jsme pro vás zkušenosti vlastní a odezvy od našich milých zákazníků.

Přišlo jaro a spolu s ním na mnohé i jarní únava. Všimli jsme si, že v tomto období mnoho zákazníků instinktivně cítí potřebu pročistit se, posílit se. Možno až říct „velikonočně se znovuvzkřísit“. A k tomu je „zelená potrava“ ideální.

Právě dnes mi jedna ze zákaznic popsala nejen svou únavu, ale i nervozitu a netrpělivost. Hledala něco, čím by se posilnila psychicky i fyzicky. Doporučila jsem jí mix zelených potravin.“ Říká naše prodejní asistentka Jana.

Proč? Nepohoda těla často souvisí s překyselením organismu. Zelené potraviny (jako mladý zelený ječmen a pšenice) mají schopnost upravit vnitřní prostředí organismu na zásadité. Pročistí současně i lymfatický systém. Od několika zákaznic máme odezvu, že každodenním pitím mladého ječmene na lačno i zhubly. Nánosy, které se v lymfatickém systému hromadily, prostě odplují. Tím se člověku velice uleví. Jak na těle, tak na duchu. Doporučujeme při tom omezit sladké, ideálně cukr vůbec. Při chuti na sladké zobněte datli nebo rozinku.

Proč, kdy a jak je jíst

Zelené potraviny obecně mají protizánětlivý účinek, zbavují tělo toxinů, zlepšují funkci jater, stimulují metabolismus, obnovují a tvoří krev, potlačují množení baktérií, zbavují tělo pachů, zvyšují vitalitu, posilují imunitní systém, pomáhají při redukčních dietách a detoxikaci. Jsou úžasné, že?


Ale… Nezapomínejte na zdravý selský rozum, přátelé. Poslouchejte svoje tělo, nenechte si „věšet bulíky na nos“. Třeba zrovna pro vás vhodné prostě nejsou, i to je možné. Nenuťte se do něčeho, co vám „nevoní“. Výborné hodnoty pro výživu vykazují i obyčejnější „zeleniny“ jako jarní cibulka, česnek, červené papriky apod.


Období předjaří je pro začátek užívání nejvhodnější, jednoduše proto, že po zimním vytváření zásob má teď tělo přirozené tendence se nabraného zbavit celkem hladce, zelené „super“ potraviny procesu pomohou. A ještě skvěle doplní chybějící živiny.


Pokud jste zimomřivý, možná vás zaskočí chladivý efekt užívání. Pak se nelekejte, jen se lépe oblékejte.


Prášek se pro konzumaci míchá s vodou, event. ovocnou či zeleninovou šťávou (pokud možno, nepoužívejte slazené, konzervované, pasterované a jinak uměle upravované nápoje, zbytečně by „zelenému“ ubraly účinnost). Nápoj dochuťte třeba troškou limetky, máty apod.


Na chuť čerstvé trávy si většinou musí člověk zvyknout, avšak jsou případy, že nezachutná ani za nic, stejně jako láska na první doušek… A pokud vám nápoj z prášku „nejede“, pořiďte si tablety.


Ráda bych zmínila drobnou radu pro začínající konzumenty, ze začátku to nepřehánějte, naordinujte si na start minimální dávkování (spíše po ránu) a postupně je zvyšujte až na doporučené dávky (2x denně).
Některé firmy (proč asi tak) uvádějí nutnost obří konzumace okamžitě, což může „nepřipravenému“ jedinci způsobit nepříjemnosti žaludeční, střevní apod. Posléze si dotyčný zbytečně vytvoří odpor ke všemu zelenému. Toto jsme mockrát od našich zákazníků slyšeli.


Hodně osobní je i délka či frekvence užívání, to záleží na konkrétní fyziognomii a zdravotním stavu uživatelů. Někomu stačí měsíc nebo dva, pak toho úplně nechá nebo se po nějaké době zase k užívání vrátí, někdo přestávky nedělá vůbec.


Opět opakuji radu ze začátku příspěvku – poslouchejte svoje tělo a budete vědět. Vaše vlastní tělesná schránka je moudrá, určitě poradí lépe než MLM zástupce nějaké „Green“ firmy. Hledejte kvalitu a ucelené informace, nakupujte tam, kde cítíte, že „vás mají rádi“.

 

Napište nám a přidejte svoje vlastní zkušenosti, moc nás to zajímá!

Váš Obchod pro Radost a Kateřina Polívková (majitelka)

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video