ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obaly z fialového skla

Fialové sklo díky svým optickým vlastnostem trvale stimuluje a energetizuje molekuly uložené přírodní látky – éterického či rostlinného oleje. Žádné jiné sklo než fialové nenabízí unikátní kombinaci absolutní ochrany před průnikem viditelného světelného spektra a prostupnost pro UV, fialové a infračervené záření. Při dlouhodobém skladování ve fialovém skle látky získávají optimální ochranu bioinformací.


Obaly z tmavě fialového skla Nobilis Tilia mají řadu unikátních vlastností:

  • chrání před průnikem viditelného světla, a tak  zabraňují znehodnocení
  • propouštějí infračervené světlo, a tak trvale stimulují molekuly olejů
  • propouštějí ultrafialové světlo, a tak dodávají životodárnou bioenergii
  • poskytují ochranu bioinformací, a tak zvyšují léčivé účinky olejů
  • přirozeným způsobem konzervují, a tak prodlužují životnost   
  • mají elegantní vzhled, a tak jsou atraktivním prvkem do vaší koupelny, kosmetické taštičky i kosmetické praxe


Nobilis Tilia chce kvalitní přírodní produkty nejen vyrábět, ale i dlouhodobě uchovat. Podrobnější informace o vlastnostech fialového skla najdete níže.

Jak prohlédnout fialové sklo?

Potřebujete rozsvícenou žárovku jakéhokoliv druhu, ke které se můžete přiblížit na dosah. Lahvičku s olejem přidržte těsně u žárovky tak, aby vám nevadila etiketa a aby vám žárovka nesvítila do očí. V případě malých objemů přidržte lahvičku ve vodorovné poloze, abyste měli možnost vidět hladinu nad etiketou poblíž uzávěru. V jemném fialovém světle pak snadno rozeznáte výšku hladiny oleje v lahvi.

 

Tajemství fialového skla

Fialové sklo zvyšuje bioaktivitu!

Sluneční záření je enormně důležité pro růst všech rostlin. Žádný život na Zemi není možný bez slunečního světla. Díky neustálým termonukleárním reakcím vyzařuje naše Slunce široké spektrum elektromagnetické energie do celého vesmíru všemi směry. Sluneční paprsky, které dorazí k zemskému povrchu, obsahují viditelné světelné spektrum (s barvami duhy od fialové po červenou) a neviditelné světelné spektrum s ultrafialovým (UV) a infračerveným (IR) zářením. Když ale rostliny dozrají ke sklizni, musí být okamžitě zužitkovány nebo efektivně zakonzervovány. Jsou-li rostliny po dozrání vystaveny slunečnímu světlu, začíná proces rozkladu. To samé světlo, které nejprve umožnilo růst, nyní urychluje proces molekulárního rozpadu.

Co propouštějí různě barevná skla?

Od pradávna se lidé snažili chránit nejhodnotnější produkty před škodlivým působením světla. Obyvatelé raného Egypta uchovávali vzácné látky ve zlatých nebo fialových nádobách. Nová doba přinesla mnoho nových poznatků. Sklo je stále jedním z nejrozšířeněji používaných obalových materiálů. Avšak tradičně nejvíce používané barvy u skleněných obalů (čirá, hnědá, modrá a zelená) umožňují viditelnému barevnému spektru světla procházet skrz a neposkytují tak dostatečnou ochranu před rozkladem látek. Fialové sklo neumožňuje paprskům viditelného barevného spektra (s výjimkou fialového světla) prostoupit skrz, ale je transparentní pro ultrafialové a infračervené světlo. Díky této speciální kombinaci jsou citlivé látky uskladněné ve fialovém skle vysoce chráněné před procesem rozkladu vlivem viditelného spektra světla a zároveň je umožněna trvalá stimulace a dodávání bioenergie molekulám uskladněných látek (pronikající infračervené světlo stimuluje, zatímco fialové a ultrafialové frekvence dodávají bioenergii).

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video