ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Aloe Ferox

Aloe Ferox

Na rozdíl od Aloe vera roste Aloe ferox divoce, v důsledku čehož obsahuje více užitečných látek než Aloe vera. Aloe ferox jednou z nejvýznamějších z velké rodiny aloí.

Aloe ferox pochází z hornaté oblasti jižní Afriky. Na celém světě existuje přes 300 druhů aloe, ale FEROX lze najít pouze v několika oblastech jižní Afriky. Aloe ferox roste v přirozeně čisté a znečištěním nedotčené divoké přírodě. Není uměle oplodňována, hnojena ani ošetřována pesticidy. Listy jsou sklízeny ručně, pouze 1× za 4 roky a ze spodní části rostliny, tak aby nebyla poškozena. Ferox byla po staletí používána místními domorodci z kmene Khoisan a teprve v nedávné době se z ní začaly vyrábět kosmetické přípravky a doplňky stravy, avšak vzhledem k omezenému množství Aloe ferox, která je k dispozici, se jedná o velice vzácný doplněk stravy.


Obsahuje 2× více polysacharidů než běžná Aloe vera. Vyšší obsah aminokyselin, přírodního vápníku a železa než v Aloe vera.  Je na chuť příjemnější než samotná Aloe vera. Aloe ferox obsahuje minerální soli, aminokyseliny a enzymy, speciálně enzymy zažívacího traktu. Aloe ferox je dar přírody, který lidskému organismu může pomoci k tomu, aby zůstal vitální, zdravý a udržel si výkonnost. 


Díky tomu, že rostliny ve volné přírodě rostou pomaleji, mají mnohem více času střádat účinné látky uvnitř buněk tvořících jednotlivé listy a právě v tom spočívá výhoda – vyšší obsah účinných látek mezi Aloe vera, která je uměle pěstovaná na plantážích a Aloe ferox roustoucí ve volné přírodě. Aloe ferox se od Aoe vera odlišuje zejména vyšším obsahem účinných látek – polysacharidů (acemannan), kterých je v Aloe ferox téměř 2× více, obsahuje také více přírodního vápníku, železa a aminokyselin. Její přirozená chuť připomínající citrusové plody a sirupovitá konzistence jsou dalšími důvody, proč je Aloe ferox mezi zákazníky velice populární.

Dle speciální biofotonové analýzy doktora Poppa vědci prokázali, že biologická dostupnost účinných látek je z divoce rostoucích rostlin až 10× vyšší než z uměle pěstovaných.


Příznivé účinky Aloe byly prokázány při těch to zdravotních problémech: onemocnění trávicícho ústrojí (reflluxním zánětu jícnu, candidóze, zánětech dásní, překyselení žaludku, žaludečních a dvanácterníkových vředech, zánětlivých onemocněních žaludku a střev, průjmu a  zácpě, nechutenství, nevolnost, hemeroidech), dále při ateroskleróze a onemocnění koronárních cév (vysoké hladině cholesterolu a krevních tuků, vysokém krevním tlaku), při kožních problémech (akné, exémech, seborhoe, oparech, lupence, plísňových onemocněních, bradavicích, popáleninách, výskytu lupů), při rakovině, při infekcích (herpetických onemocnění, EB viróze, výskytu parazitů, plísňových infekcích, streptokokových a stafylokokových infekcích), při hubnutí a celulitidě, při detoxikaci jater, při alergických onemocněních, cukrovce, menstruačních potížích, křečových žilách, únavě, kloubních potížích, kocovině. Snižuje citlivost k infekcím a posiluje imunitní systém, chrání před volnými radikály a stárnutím buněk. Komplexně povzbuzuje organismus.


Šťávu z aloe ferox najdete na našem e-shopu, když kliknete zde.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video