ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kamenný obchod


Radosta - obchod pro radost
Charkovská 333/5 (vchod z Donské)
101 00 Praha 10


Otevřeno:
v úterý 12 – 18 hodin (nebo kdykoli po dohodě předem)Pokud vás zaujala nabídka našeho internetového obchodu, určitě doporučujeme navštívit i naši kamennou prodejnu v Praze na Vinohradech, samozřejmě pokud to pro vás není příliš z ruky.

Obchod nabízí mnohem širší výběr, vše se dá prohlédnout, vyzkoušet a „osahat“. Můžete přijít s kočárkem i s pejskem. Nakoupené zboží vám zdarma a s radostí dárkově zabalíme.

Osobní návštěvu doporučujeme zvláště v případě, že hledáte zajímavé, originální oblečení, kabelky či šperky. U přírodních produktů a kosmetiky navíc poskytujeme také poradenství.

Těšíme se na vaši návštěvu. U nás je úsměv a pohoda samozřejmostí a součástí nákupovaní...
Přesvědčte se sami.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video