ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Gingko biloba – Jinan dvoulaločný

Ginkgo biloba je strom dorůstající výšky až 35 metrů. Je pokládán za nejstarší žijící fosílii, neboť se na Zemi objevil již před 200 miliony lety. Pochází z Číny, do Evropy byl přivezen kolem roku 1730, do Ameriky roku 1784. Zde je oblíben a pro zlatavé zbarvení listů na podzim je nazýván „stromem dívčích vlasů“. Jinan je dominantou mnoha zahrad a parků. Na jaře se sbírají listy, které obsahují různé flavoiny, terpenické laktony, organické kyseliny, fenolické látky, karotenoidní barviva, sacharidy a další látky.

Droga z jinanových listů se úspěšně preventivně užívá proti infarktu myokardu, proti špatnému prokrvování končetin, při poruchách paměti a sluchu, při otocích mozku i Alzheimerově chorobě. Výtažek z listů prý také pomáhá zmírňovat deprese. Jinan je jednoznačným favoritem pro zlepšní činnosti srdce a cév a pro zlepšení činnosti mozku. Lze jej použít i při hypertenzi, angině pektoris, bušení srdce, křečových žilách a jiných potížích oběhového systému a také při zahleněném kašli.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video