ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Grapefruit

Extrakt z grapefruitových jader je účinný přípravek při hubení bakterií a choroboplodných zárodků. Zpomaluje jejich další množení. Grapefruitová jadýrka jsou považována za přírodní antiseptikum a antibiotikum. 

Výsledky laboratorních testů účinnosti grepového extraktu Nobilis Tilia na mikroorganismy streptococus beta hemolitický, candida albicans, klebsiella pneumoniace, staphylococus aureus, trichophyton mentagrophytes a rubrum ukázaly jednoznačně účinnou blokádu růstu již ve velmi nízkých koncentracích (0,1%). 

Používá se k výplachům úst (afty, dezinfekce), proti oparům a puchýřkům na rtech, proti zubnímu kazu, bolesti zubů, při zánětech dásní. Funguje na bolesti v krku, kašel, angíny (kloktaní), lupy, svědění hlavy a vši (omývání), také na akné a nečistou pokožku. Je možné jej použít jako přírodní dezinfeci při domácím úklidu. Vždy ředit!!! 

Příklady použití:
Antiseptické výplachy úst, afty a kurděje: kloktejte 3x denně 5 kapkami rozpuštěnými ve sklenici vody.

Opary a puchýřky na rtech: Několikrát denně potírejte směsí 1 polévkové lžíce rostlinného oleje a několika kapek extraktu. Přípravek nechte působit přes noc.

Zuby a dásně: působí proti zubnímu kazu, bolesti zubů, k dezinfekci, při zánětech dásní. 

Nos a dutiny: Nikdy nepoužívejte neředěný extrakt! Rozmíchejte 3 kapky v 50ml vody a několikrát denně si vytírejte nosní dutinu pomocí vatové tyčinky.

Bolesti v krku, kašel, chrapot: kloktejte naředěný extrakt několikrát denně 

Lupy, svědění pokožky hlavy: 2- 3x týdně omyjte vlasy a pokožku běžným šamponem s 5-10 kapkami extraktu.

Vši: Používejte šampon s extraktem v poměru 1:1. Smíchejte s vodou a dobře vmasírujte, pak zakryjte vlasy igelitovou folií a nechte 20-30 minut působit. Pozor, ať směs nepronikne do očí. Pečlivě omyjte.

Akné, nečistá pleť, trudovitost: na navlhčený obličej naneste 5 kapek extraktu a vmasírujte, nechte chvíli působit, pak obličej dobře omyjte a zlehka osušte.

Dezinfekce pokožky: naředěný extrakt lze použít na odřeniny, škrábance, kožní vyrážky, lupénku, pásový opar, ekzémy, kousnutí od klíšťat a pijavic, hmyzí štípnutí, bradavice, puchýře.

Použití v domácnosti: extrakt lze přidávat jako dezinfekci do vody, používané k úklidu, praní prádla, zalévání květin, ke zvlhčování vzduchu nebo do bazénů a saun.

Přírodní éterický olej grapefruitu je činný jako stimulant, osvěžuje, působí antidepresívně a reguluje funkci potních žláz.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video