ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Guarana

Guarana je jihoamerická tropická dřevina pocházející z povodí Amazonky. Obsahuje guaranin, kofein a další energetické látky jako theobromit a theofylin (které se také nalézají v kávě a čaji) . Všechny tyto komponenty mají známý prokázaný účinek jako stimulanty centrálního nervového systému, což se hlavně projevuje odstraněním psychické a fyzické únavy, zlepšením mentálních funkcí, zvýšením výkonu organismu, a zlepšením atletického výkonu. Současně podporuje proces redukce nadváhy zvýšením rychlosti metabolismu tuků a omezením chuti k jídlu. Jedná se tedy o velmi účinné energetické stimulans.
Název „gua-ra-na" (warana) v jazyce amazonských indiánů znamená „velký strom lesa". Indiáni z povodí řek Orinoko a Rio Negro jí užívají také k tlumení bolesti a nazývají jí „Tajným okem“ (velké černé semeno v dozrávající popraskané tobolce připomíná oko). Její semena ( tzv. guaranové oříšky ) - sklízí pouze ty které nespadly na zem - drtí, usuší a rovnoměrně upraží. Tento prášek následně smíchají s vodou nebo jinou tekutinou. Indiáni tento nápoj používají kromě jiného jako „Aqua branca“ - nápoj válečníků, pro tlumení únavy z boje a zvýšení fyzické síly. Dále proti bolestem hlavy, křečím, horečkám a jako již výše zmíněné energetické tonikum.
Je ideální při činnostech vyžadujících plnou a dlouhodobou koncentraci, působí proti únavě a vyčerpání, má pozitivní vliv na potenci, podporuje mozkovou, srdeční a cévní činnost.
RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video