ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Chlorella

CHLORELLA (Chlorella pyrenoidosa)
má nejvyšší koncentraci chlorofylu (listová zeleň), se kterou se lze v přírodě setkat. Množství celulózy, které obsahuje, je dostatečné k tomu, aby se na ni vázaly jedovaté látky, jako je olovo, rtuť, kadmium a různé insekticidy a pesticidy. Při odstraňování těchto látek z těla je nutno vypít větší množství vody, aby tyto jedovaté látky skutečně opustily organismus. Chlorella napomáhá zvyšovat imunitu a má antibakteriální a antivirové účinky.

V důsledku toho je chlorella používána již po staletí jako velice oblíbený doplněk stravy, a to především ve východní Asii. Tam ji konzumují miliony lidí. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, skládající se až z 60% z vysoce kvalitního rostlinného proteinu, obsahuje mnoho esenciálních vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších hodnotných rostlinných látek. Tato řasa patří mezi nejstarší organismy, které jsou schopny fotosyntézy. Vznikla před cca 2,5 milardami let a hrála důležitou roli v rozvoji života.

Chlorella vyniká zejména svými detoxikačními účinky, neutralizuje a odbourává jedovaté látky z těla, čímž pomáhá organismu bojovat proti rakovině všech orgánů. Díky svému zásadotvornému působení neutralizuje kyselé prostředí v organismu a vyrovnává pH těla. Chrání před srdečními chorobami, snižuje krevní tlak a odbourává nadbytečný cholesterol. Podporuje tvorbu červených krvinek. Upravuje metabolismus cukru. 

Chlorofyl – zelený rostlinný pigment uchovává transformovanou sluneční energii, jeho molekula se podobá molekule hemoglobinu – krevního barviva. Chlorofyl má také velký význam pro tvorbu červených krvinek a další důležité funkce organismu, včetně antioxidačních účinků.


RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video