ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kokosový olej

Kokosová palma je původem z Tichomoří. Panenský kokosový olej je bílá hmota, obvykle tuhá (taje při 25 °C), je silně stabilní (nepřepaluje se ani při smažení) a snadno se uchovává. Používá se na pokožku celého těla jako exkluzivní přírodní zvláčňující a hydratační prostředek. Zanechává ji sametově hebkou a jemně vonící, ne však mastnou. Je jedním z nejoblíbenějších masážních olejů. Je skvělý po opalování a po holení. A rovněž je tradičně využíván v péči o vlasy (např. v Indonésii), zabraňuje vysušování vlasů a napomáhá jejich regeneraci. Funguje jako přírodní lubrikační gel. Jako potravina má lahodnou chuť a vůni. Pomáhá eliminovat kvasinky, bakterie i viry, velmi snadno se tráví, neobsahuje cholesterol, pomáhá při hypoglykemii.
Obsahuje asi 45% mastné kyseliny laurové, zbytek tvoří hlavně kyseliny kaprová, kaprylová a myristová. Všechny mají schopnost narušit lipidové membrány kvasinek, bakterií i virů. Fungují tedy jako přírodní antibiotika.
RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video