ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Měsíček lékařský

Měsíček lékařský obsahuje spektrum léčivých látek jako jsou éterické oleje, kalandén, kyselinu salicylovou, saponiny, organické kyseliny a v určitém množství i vitamín C. Tradiční užití měsičku lékařstého je vnitřní i zevní. Napomáhá trávení a zažívání, dokonce tlumí záněty trávicího ústrojí a ovlivňuje vředy. Má protikřečové vlastnosti a upravuje menstruaci. Působí na oběhový systém - zefektivňuje práci srdce, je vhodný při poklesu tlaku. Použití najde měsíček lékařský i jako kloktadlo.


Nejčastěji se s měsíčkem lékařským setkáme jako s mastí, či obkladem. Zevní působení měsíčku je pověstné. Používá se na rány, ekzémy, plísně, křečové žíly, kožní defekty, neboť obsahuje rostlinná antibiotika.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video