ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Mladá pšenice

Mladá pšenice představuje potravinový doplněk získaný z celých lístků mladé pšenice na vrcholu šestiměsíčního růstu. Poté je mladá pšenice sklizena, zpracována a uchovávána v ideálních podmínkách pro zachování co největšího množství živin a nutrientů. Mladá pšenice představuje ve výživě potravinu, která spadá do kategorie zelenin, ale její obsah vitamínů, minerálů, chlorofylu a dalších nutrientů je až dvacetkrát vyšší ve srovnání s běžnou zeleninou.

Mladá pšenice je významným zdrojem beta-karotenu, vápníku, chlorofylu, vlákniny, železa, a vitamínu K. Je také velmi dobrým zdrojem bílkovin, vitamínu C, A, vitamínu B-12, kyseliny listové, vitamínu B-6, stopových prvků a obsahuje většinu známých amino-kyselin.

Mladá pšenice díky své zásaditosti zbavuje tělo škodlivých látek, urychluje hojivé procesy, zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. Je bohatá na vitamíny, minerály, enzymy, a esenciální aminokyseliny. Dále je významná vysokým obsahem chlorofylu a dalších antioxidantů, které zbavují tělo škodlivin.

Hlavní výhody mladé pšenice:
- protizánětlivý účinek
- zbavuje tělo toxinů
- vyživuje a zlepšuje funkci jater
- vysoký obsah vitamínu A
- stimuluje metabolismus
- obnovuje a tvoří krev
- potlačuje množení baktérií v těle
- zbavuje tělo pachů
- zvyšuje vitalitu a kondici
- posiluje imunitní systém
- je přírodním zdrojem chlorofylu
- je přírodním zdrojem bílkovin
- zvyšuje množství krevních destiček
- pomáhá při redukčních dietách

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video