ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Phu er

Proslulý čaj Phu er se vyrábí v čínské provincii Jün-nan. Na trhu ho můžeme najít v podobě lístků, ale nejčastěji bývá slisován do cihel, koláčů nebo misek. Jméno získal podle města a okresu, kde se tento čaj zpracovával už v dobách dynastie Tchang.

Pro své účinky na metabolismus bývá přezdíván "požírač tuků". Ze starobylých čajových stromů zvaných Ta-jie (velký list) se sbírají široké listy, kdy výjimkou oproti ostatním čajům je, že se lístky slisují a uskladní na řadu let. Neplatí zde, čím čerstvější, tím lepší. Ti co mají rádi výrazné a atypické chutě si určitě tento čaj zamilují. Je známý po celém světě hlavně kvůli svým mimořádným zdravotním účinkům. A to zejména při zažívacích problémech a při snižování cholesterolu v krvi. Tento čaj je také známým pomocníkem při boji s nadváhou. Je ideálním doplňkem k redukčním kůrám a půstům. Díky nízkému množství kofeinu jej lze popíjet během celého dne až do večera.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video