ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Růže damašská

Damašskou růži přivezl do Evropy křižák jménem Robert De Brie na sklonku 13. století. Jde o hustý keř, dorůstající výšky až okolo 2 metrů. Pro svou proslulou vůni se pěstuje na růžový olej, který se používá v kosmetice. Růže je od nepaměti je symbolem lásky a blahobytu. Používala se jako ochranná bylina proti kouzlům černé magie. Vztahuje se rovněž k symbolice smrti a zrození.
Na duševní úrovni pomáhá odstranit poranění v srdeční oblasti, na éterické posiluje srdeční čakru. Společně se santalovým dřevem se jako vykuřovadlo používá ke smývání všech vin, očistě těla i duše.
RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video