ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Sahleb

Sahlep (sahlab, salep) - tradiční horký nápoj z Libanonu. Nápoj zvaný sahleb se tradičně připravuje v arabských zemích z kořene vstavače mužského a používá se odedávna jako životabudič. Sahlep je vysoce energetický nápoj. Kromě energie však dodá i vápník, fosfor, zinek, sodík a vitamíny A, B a C. Vyjma vitamínů a výživných látek je sahlep považován za pánské afrodiziakum.

Zatímco ženy jej pijí pro potěšení chuťových pohárků, muži po jeho požití prožívají vášnivé noci. V Turecku je sahlep oblíbeným domácím "lékem" proti nachlazení a chřipce. Z arabštiny se výraz salep dostal do francouzštiny, kde znamená buď sušené mízy rostlin z čeledi vstavačovitých, nebo přímo vstavač. Směs je připravována z velmi jemně namletého sahlepového kořenu (vstavač mužský – Orchis mascula, též horská orchidej).

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video