ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Eoné

EONÉ - JEDINEČNÁ ČESKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA - HARMONIZUJÍCÍ PÉČE PRO CELOU RODINU
Eoné je malá česká rodinná firma, zabývající se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Jejím cílem je navrátit péči o tělo do rukou přírody a tím pomoci harmonizovat člověka jako celek.
Jejich kosmetika se vyrábí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin pěstovaných v čistém prostředí Národního parku České Švýcarsko, z nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin. 
Jedinečností Eoné je využití léčivé energie drahých kamenů, světla, fází měsíce a pí-technologie. Výroba probíhá ve velmi malých množstvích, vždy až na základě objednávek. Tím je zajištěna čerstvost, čistota a vysoká kvalita přípravků. Základní ingrediencí výrobků Eoné je Láska.

RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video