ČLÁNKY MASÁŽE KONTAKT OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kosmetika Cannaderm

Značka Cannaderm funguje již od roku 2002, kdy jako první firma v České republice vyvinula a uvedla na trh kosmetické produkty využívající léčivé účinky konopného oleje. První produkt značky Cannaderm skvělé konopné sérum na afty a opary Cannadent  je stále součástí nabídky a také jedním z nejprodávanějších výrobků. Dnes zahrnuje značka Cannaderm čtyři ucelené řady kosmetiky pro komplexní péči o pokožku dětí i dospělých. Konopné produkty této společnosti se vyrábí dle vlastních originálních receptur v podmínkách farmaceutické výroby. Cannaderm používá jako hlavní ingredienci konopný olej lisovaný za studena, který obsahuje cenný komplex bioaktivních látek s příznivými účinky na lidské zdraví. Zásadně nepoužívá žádné syntetické parfémy ani barviva, výrobky mají přirozený barevný nádech a typickou vůni po použitých přírodních přísadách. Nenajdete v nich žádné ingredience z ropy - vazelínu, minerální olej, parafín ani syntetické konzervační látky .

Použití výrobků přírodní konopné kosmetiky Cannaderm pro doplňkovou péči při léčbě celé řady kožních onemocnění doporučují lékaři, zdravotníci i odborníci pro alternativní medicínu a zdravý životní styl. V naší prodejně na Vinohradech najdete akreditované konopné poradce, kteří vám rádi poradí při výběru vhodných konopných přípravků. Poradenství poskytujeme též na telefonu.
RADOSTA - obchod pro radost                     Charkovská 333/5, 101 00 Praha 10 - Vršovice, telefon: +420 731 105 495, eMail: info@darkyrucnivyroby.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART : pronájem e-shopů - tvorba internetových obchodů na pronájem


Originální dárky ruční výroby nebo přírodní kosmetika potěší ženy, muže nebo děti

V Obchodě pro radost naleznete originální dárky pro vaše nejbližší, jako jsou Originální nástěnné hodiny, duchovní předměty, krasohledy turecké kalhoty - kalhoty orient, nebo etnické hudební nástroje - etno hudební nástroje Katerorie přírodní kosmetika nabízí éterické oleje, přírodní deodoranty, konopná kosmetika - kosmetika z konopí a konopné semínko, přírodní kosmetika přírodní potravinové doplňky, přírodní doplňky stravy, zdravé doplňky, zdravé potraviny, potraviny bez lepku, potraviny bez cukru, superfood, superfoods, super potraviny nebo sladkosti pro diabetiky, potraviny pro diabetiky.

Originální dárky ruční výroby a kvalitní přírodní kosmetika v našem eshopu i kamenném obchodě

ZPĚTNÉ ODKAZY: : kožené kabelky a peněženky jako originální dárky : kosmetika z konopí : kvalitní profesionální kosmetika pro kosmetické salony : zahradní sekačky ALKO pro sekání přírody : filmové studio Praha a filmová produkce pro svatební video